Z nieskrywaną radością pragniemy podzielić się z Państwem naszym nowym firmowym blogiem. Właśnie tutaj będziemy zamieszczać ciekawostki oraz przydatne informacje dotyczące nie tylko oferty naszego sklepu, ale także zdrowego trybu życia oraz problemów, z którymi borykają się amazonki.

Jesteśmy sklepem internetowym, który skupia się na sprzedaży bielizny damskiej. Chcemy, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i komfortowo, na każdym etapie swojego życia, dlatego też naszym priorytetem jest bielizna dla kobiet po mastektomii. Zaprojektowana tak, by codziennie zapewniać kobietom po operacjach piersi wygodę, komfort i poczucie piękna. W asortymencie znajdują się m.in. biustonosze pooperacyjne oraz markowa bielizna firmy Amoena. Produkty te są opatrzone znakiem CE, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Spełniają one także normy jakości bielizny medycznej.

Są takie momenty w naszym życiu kiedy chcemy wyglądać jeszcze piękniej, dlatego też oferujemy bardzo szeroką ofertę bielizny wyszczuplającej.
Pragniemy, aby nasz sklep był miejscem, w którym znajdziesz także bieliznę na każdy dzień dla całej rodziny: w ofercie znajduje się również bielizna męska, dziecięca i dla nastolatków. Nasz asortyment to wyłącznie produkty najwyższej jakości i przede wszystkim polskich producentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek systematycznie rozwijamy nasz asortyment. Z radością przyjmiemy Twoje sugestie , które mogą stać się inspiracją dla naszego rozwoju.

Serdecznie zachęcamy do częstych wizyt na naszym blogu. Mamy nadzieję, że informacje, które tutaj znajdziecie będą przydatne i interesujące. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy także do kontaktu z nami.

 

Pozdrawiamy, zespół Femeni